Nikah Şekeri Modelleri

Hayatlarını birleştirecek çiftlerin nikahlarının kıyılıp dünya evine girdikleri günün birer anısı olarak nikah şekeri modelleriyle güne damga vurulmaktadır.

Sonuç Yok

Aramanızla eşleşen listeleme yok.

Filtrelemeyi değiştirmeyi deneyin.

Filtreyi Temizle

Nikahınıza Damga Vurun

Davetli kişi sayısı kadar hazırlanan ve nikah sırasında hazır bulundurulan nikah şekeri, kutular içinde mekana getirilir. Rengarenk ve her şekilde masalara dizilir. Nikahın nerede yapıldığına göre dağıtımı değişebilir. Düğün sırasında nikah kıyılacaksa masalara konabilirken, öncesinde kıyılan nikahlarda sepet içinde ya da masalara dizilerek dağıtım yapılabilir.

Geçmişten günümüze gelen gelenekler arasında bulunan ve nikah sonrasında katılımcılara takdim edilir. Şeker olarak tasarlanan ve daha ileriki yıllarda süs eşyası olarak da hazırlanan nikah şekeri, sonuç olarak o mutlu günün anısı anlamındadır.

Nikah Şekeri Seçimi Önemli

Nikaha günler öncesinden planlanan ve fikir olarak hazır hale getirilmesi gereklidir. Nasıl olacağı ve nasıl dağıtılacağının da büyük önemi vardır. Nikah şekerinin davetliler için önemi büyüktür.

Nikah sırasında ve sonrasında sıklıkla konuşulacak iki konu, gelin ve damadın kıyafetleri ve nikah şekeridir. Ülkemizde süre gelen muhabbetler arasında yer alan bu konu, dikkat edilmesi gerektiğini bir kere daha göstermektedir.

Seçeceğiniz nikah şekeri modelleri, akılda kalıcılık bakımından yaratıcı olmalıdır. Evde kullanılabilecek dekoratif ürünler ile pekiştirildiğinde, daha kullanışlı bir ürün özelliğine sahip olur. Çok çeşitli model ve renklerde hazırlanan ve çiftlerin beğenisine sunulan nikah şekerleri ile en mutlu gününüze tat katabilirsiniz. İçerisinde şeker bulunduran tasarımlar daima tercih edilir.