Düğün Takıları

Bursa düğün takıları ve alyans modellerinde uygulanan işçilik ve kaliteli ürünün kombinasyonundan çıkartılan sonuç, kişiye özel bir çalışmadır.

Düğün İçin Kuyumcular

Türk düğünlerinin olmazsa olması olan mücevherat ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Göz kamaştıran güzellikteki mücevherler ile gözde kişi siz olacaksınız. En özel gününüzde, size özel tasarımlarla kendinizi özel hissedebilir, bu duyguyu uzun bir süre yaşayabilirsiniz. Bu duyguları en yoğun şekilde size yaşatabilecek olan düğün takıları hizmetinizdedir.

Kişiye Özel Tasarım Önemli

Düğünler kişiye ve çifte özel anlardır. Bu sebepten, giyilen elbiseler, takılan mücevherler de yine kişiye özel olmalıdır. Özel anların şahidi olan özel tasarımlar ile kişiliğinizi yansıtabilmek elinizde. Düğün takıları var olan tasarımları sunmak ve yeni tasarımlar ortaya çıkartabilmek için sizlere hizmet veren kişilerdir.

Uygulanan işçilik ve kaliteli ürünün kombinasyonundan çıkartılan sonuç, kişiye özel bir çalışmadır. Sadece size özel bir tasarımı o mutlu gününüzde taşımak gurur verici olacaktır. Sadece o gün için sınırlı olmayacak, takılarınız ömür boyu özel günlerinizde kullanılacaktır.

İstenilen Zamanda Teslim Edilmeli

Üzerinde çalışılan ürün, Düğün takıları tarafından hızlı ve kaliteli şekilde hazırlanarak teslim edilmelidir. Bu süreç, kaliteden ödün vermeden tamamlanmalıdır. Beklenen sürede en kaliteli sonucun çıkabilmesi için konusunda uzman kuyumcular seçilmelidir. Yaptıkları işler, referans şeklinde kontrol edilebilir. Daha önce teslim ettikleri örnekler incelenebilir.

Düğün gününe damga vuracak ışıltılı ve gösterişli ürünlerin tasarlanması için özel bir emeğe ihtiyaç vardır. İstenilen ürünün ortaya çıkartılabilmesi için istenen bir ücret olacaktır. Bu ücret istenen ürünün kalitesine ve süresine göre değişkenlik gösterir.